MİSYON - VİZYON

Çevreyi korumaya ve ekonomik büyümeye, sürdürülebilir kaynak yönetimiyle katkıda bulunarak, atık yönetimi sektöründe bilinen bir lider olmak.

Geleceğe bırakacağı en güzel mirasın temiz çevre olduğunu savunan Berberoğlu Metal Hurda kurulduğu tarihden bu yana verdiği hizmetlerde kaliteyi ve müşteri memnuniyetini esas almıştır.

Berberoğlu Metal Hurda verdiği geri dönüşüm hizmetlerinde ülkemize sağladığı çevre etkilerinin ve milli kaynakların bilincinde olup bunu vizyonu haline getirmiştir. 

Bütün faaliyet sahalarında çevre bilincini sistematik ve düzenli bir şekilde sağlamak üzere çevre yönetim sistemini benimseyen ve gereklerini yerine getiren firma, sürekli iyileştirme ve gelişmeyi amaç edinmiştir.

Geri dönüşümü mümkün olan hurda demir, hurda bakır, hurda krom, hurda naylon, hurda plastik, hurda kağıt ve akla gelebilecek diğer maddelerin geri kazanımını sağlamakta olan firma geri dönüşüm ile geleceğe güzel bir çevre bırakabilmek için gerekli hassasiyeti göstermekte ve elinden gelenin en iyisini yapmak için mücadele etmeye devam edecektir.